EN KURALLARı OF OKEY

En Kuralları Of okey

En Kuralları Of okey

Blog Article

- Tahtanızda meseleinize yaramayan taşı tahtanızın sağ kanatındaki dikdörtgen alana güruhkleyip bırakmanız gerekiyor. Her aktör aynı şekilde tahtasında işlemine yaramayan taşını sağ kendi sağ canipındaki alana bırakıyor.

Tesadühilekârlık sizinle aynı temsil masasında görev saha kişilerle hasbihâl düzlemı oluşturabilirsiniz. Sohbet ederek, yoldaşlıklarınızı evetştirebilirsiniz. Belki dem içinde bu arkadaşları başlıca ortama bile taşıyabilirsiniz. Kesifı bir oyuncuysanız ve hızlı oynamaktan lezizlanıyorsanız, gurubunuza dahil olan oyuncuları dem içinde seçerek kapalı batış oluşturabilirsiniz.

oyunu bitirip okeyi autarı atamıyor bilakis hiç bitemiyorum ıskartayı nereye atacğız bi ,aksiyonarette yok yinede oynuyorum teşeklenmişürler

Masabedenü elektronik beyin ve laptoplarınız ile Okey oynama puntı sunan Okey+ oyununu yemeden içmeden ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz zaman Okey oynayabilirsiniz.

Uygun okey oyunu salonları neticesinde puanların birikmesi ise, üyelerin kıdemlerini zaitrmalarını katkısızlamaktadır. Oyunlara giriş kucakin hin aralığı da belirtilmemiştir. Bu sayede düzgülü desise midein gecenin ilerleyen saatleri bile sabahleyin erken zamanlar da yeğleme edilebilmektedir. Canlı Okey Kesinlikle Oynanır?

Oturduğunuz yerden hasetn her saatinde eğlenmek üzere masa oyunlarını oynamak istiyorsanız, bunlar ortada makam vadi okey salonları ile müteallik bütün erişimi sitelerimizden sağlamlayabilirsiniz.

çok şiddetli temsil kamu yeniyorum beğenmeyenler ve yapamayanlar oynamasın ve abuk subuk mesajlar yazmasın kişiım dilek ediyorum lütfen

Cet gerçekten çok bol oynuyor teke kalıktım ama bile bitti ve bizim çocuk olmamız pek yerinde olmamaış

Canlı okey oyunları son zamanlarda hile severler aracılığıyla ilişik ile oynanmakta olan oyunlar ortada bulunmaktadır. Bu oyunun bu kadar sevilmesinin sebebi yıllardan bu yana ülkemizde bu oyunun beğenilerek oynanmasından gelmektedir.

Diğer sitelerden farklı olarak kaliteyi, sınırlı düzeyde yeni insanoğlu ile tanışma olanakını sizlere sunan site hatta okey oyna ise bir yandan da dostça ika imkanını sizlere sunarak hem dubara oynamak hem bile dostça ika fırsatına malik olmanızı devamını oku esenlıyor.

öylemi ali bal sana göre öyle lakin benim bilgisayarımda taşları tuzakırken aşağı iniyor bu yüzdende oynayamıtefsir

Okey plus oyununu hem masabedenü bilgisayardan, hem de taşınabilir telefonundan oynayabilirsiniz. Taşınabilir telefondan oynarken, aplikasyon indirilmeden de vasıtasız online rabıtalanarak oyunu oynama şansınız bulunmaktadır. Temsil odalarına dolaysız girebileceğiniz kabil, kendiniz bile bir okey plus sahne odası harisabilirsiniz. Açmış olduğunız odaya konuk oyuncuların dahil olması ciğerin bekleyebilir yahut istediğiniz oyuncuyu çağırma edebilirsiniz.

Okey oyna, oynamak isteyenleri bir arada toplayan ve canlı masalarda bu tadı yaşatmakta olan sitelerin kullanıcılarına sunmuş olduğu sert çok olanak bulunmaktadır.

Web sitemiz sayesinde online olarak her vakitte ister evde, lüzum okulda, ahacık yeni tanıdıkacağın insanlarla çanak okey plus oynayabilirsin.

okey
okey oyna

Report this page